Opinie

Przedstawiamy opinie, podziękowania naszych klientów, firm, osób prywatnych które nam zaufały, skorzystały z naszych usług oraz bawiły się na prowadzonych przez nas imprezach.
 

Wesele Zabrze - Maj 2015
Monika Wojnarowska

Byliście wspaniali! Dziękujemy!
 

 

Witam najlepsza kapele w pl,dostalismy nieoficjalne wersje filimikow z wesele,wspominamy to z usmiechem na twarzach najlepsza impreza na jakiej bylismy,poprostu bomba,oczywiscie wam zawdzieczamy ta super zabawe,mam cicha nadzieje ze sie jeszcze wkrece na jakies wesele gdzie bedziecie przygrywac,np do Moniki siostry,hahha,Pozdrawiam was wszystkich z deszczowej irl.

 

Monika i Adam - wesele Szczyrk - Luty 2015

Witam Panie Mateuszu,
chcieliśmy podziękować za wspaniałą zabawę jaka nam zapewniliście z waszym zespołem na Moniki i Piotrka weselu . Było super jesteście rewelacyjni , brak słów ...
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy sukcesów .wszystkiego dobrego Hej.

monika i adam z irlandii

Marta Nowak - wesele Szczyrk - Luty 2015

Witam,wsycko pikne było hejjjjjjjj.Niestety do dzis do siebie dochodze.Pozdrawiam cały zespoł,jestescie naprawde swietni.
Przedszkolanka xxx

 

Weronika Teresińska - wesele Lublin sierpień 2014

Dziękujemy całemu zespołowi za fantastyczną zabawę 9 sierpnia! :)) jesteście niesamowici!!! pozdrowienia Weronika i Damian

 

Monika Kutyło - wesele Sandomierz lipiec 2014 (email)

Witam,
mam nadzieję, że wszyscy członkowie zespołu wrócili bezpiecznie do domu :)
Bardzo się nam podobało, wszystkim Gościom wodzirej bardzo przypadł do gustu ;)
Nam również, ale głos Pani Karoliny ach!!
 
Pozdrawiam
Monika

 

Łukasz Siemaszko

Miałem okazję bawić się na weselu gdzie grali Zbójnicy Kapela Góralska. Świetna robota!!! Wodzirej pierwsza klasa - potrafi zaangażować w zabawę wszystkich gości, zarówno młodych jak i nieco starszych. Jestem również pod wrażeniem głosu Karoliny, drobna dziewczyna, a głos jak... Świetne wesele, szkoda, że już po... — z użytkownikami Michał Kramarzewski i Kasia Marzycka w miejscu Pałac Brunów.

Michał Kramarzewski

Oprawa muzyczna pierwsza klasa Chłopaki dali radę a i to BARDZO a panna Karolina była wisienką na torcie! Mateusz przez całe dwa dni nie zaprzestał animowania gości weselnych! Kapela warta każdego grosika!


Patrycja Sobecka-Barańska

Serdecznie dziękujemy za przepyszny tort na ślub Cukiernie "U Janeczki", za niesamowite zdjęcia Magdalena Ostrowicka, za idealną organizację i urokliwe miejsce Hotel & SPA Kocierz, za oprawę graficzną Fashion & Graphic Monika Zontek, za piękne kreacje Natasha Pavluchenko, piękne fryzury hihih HairManya, make up Gabriela Skęczek, za kwiaty- Bożence Weberman-Radczuk, za góralski klimat Zbójnicy Kapela Góralska ORAZ WSZYSTKIM GOŚCIOM za wspaniałą zabawę do białego rana.

 

12.01.2014

Panie Mateuszu, przede wszystkim dziękujemy za piękną oprawę artystyczną, zarówno organizatorzy jak i goście byli bardzo zadowoleni :-)
jeszcze nie dotarły do mnie zdjęcia, ale postaram się coś podesłać;
pozdrawiam serdecznie,


Ewa Zalewska
Ponzio Polska Sp. z o.o
09-472 Słupno
Cekanowo, ul. Płocka 22
www.ponzio.pl

23.09.2013

Miałem okazję bawić się na weselu gdzie grali Zbójnicy Kapela Góralska. Świetna robota!!! Wodzirej pierwsza klasa - potrafi zaangażować w zabawę wszystkich gości, zarówno młodych jak i nieco starszych. Jestem również pod wrażeniem głosu Karoliny, drobna dziewczyna, a głos jak...

Świetne wesele, szkoda, że już po... — z użytkownikami Michał Kramarzewski i Kasia M-k w miejscu Pałac Brunów.

 

22.09.2013

Michał Kramarzewski Oprawa muzyczna pierwsza klasa Chłopaki dali radę a i to BARDZO a panna Karolina była wisienką na torcie! Mateusz przez całe dwa dni nie zaprzestał animowania gości weselnych!
Kapela warta każdego grosika!

16.09.2013

Serdecznie dziękujemy za przepyszny tort na ślub Cukiernie "U Janeczki", za niesamowite zdjęcia Magdalena Ostrowicka, za świetną zabawę przy muzyce Zespół Muzyczny Desperados Jastrzębie-Zdrój, za idealną organizację i urokliwe miejsce Hotel & SPA Kocierz, za oprawę graficzną Fashion & Graphic Monika Zontek, za piękne kreacje Natasha Pavluchenko, piękne fryzury hihih HairManya, make up Gabriela Skęczek, za kwiaty- Bożence Weberman-Radczuk, za góralski klimat Zbójnicy Kapela Góralska ORAZ WSZYSTKIM GOŚCIOM za wspaniałą zabawę do białego rana

09.09.2013

Dziękujemy kochani za 7-8 września! Daliście Czadu na Naszym weselichu!!! Jesteście Najlepszym zespołem- krótko mówiąc jesteście ZAJEB*****;) DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNĄ MUZYKĘ, GRANIE, ŚPIEWANIE NO I OCZYWIŚCIE ZA żARTY I ZARĄBISTE ZABAWY ;* Pozdrawiamy;*

Odwiedzin: Liczniki

kompmar .net.pl